Kurzy šátkování

 

Chcete svoje děťátko nosit v šátku? Nevíte jak na to? Chcete mít jistotu, že vážete šátek správně? Přijďte na kurz. Ráda vám poradím!

 

Povíme si, proč děti v šátcích nosit, jak je nosit, jaké jsou přednosti šátků. Ukážeme si, jak šátky vázat. Naučím vás základní šátkové úvazy. Kurz je vhodný jak pro těhotné maminky, tak již pro maminky s miminkem.

 

Kurz je zaměřený na těhotné maminky a maminky s dětmi do 8-9 měsíců. V případě, že potřebujete poradit s nošením na zádech, prosím kontaktujte mě a domluvíme si individiuální konzultaci :o)

Kdy: úterý 23.1. a 10.4.2018 od 16-17.45 h

nebo individuální termín dle předchozí domluvy.

Kurz proběhne na adrese: Mezigenerační a dobrovolnické centrum TOTEM, z.s.

Kaznějovská 1517/51, 323 00 Plzeň

                    

Kurzovné: 200,- Kč při platbě 10 dnů předem termínem, poté 250,- Kč

 

S sebou: panenku (plyšáka), šátek, pokud máte. V případě, že nemáte vlastní šátek, prosím zarezervujte si jeho půjčení. Na místě je také možné si šátek zakoupit.

Přihláška


Individuální termíny:

Nehodí se vám termín přednášky a nebo raději preferujete individuální přístup? Domluvte si individuální konzultaci, která bude vedena zcela dle vašich potřeb a potřeb vašeho miminka. Většinou trvá 1,5-2 h. Dle toho, jak miminko spolupracuje a dle vaší zručnosti. Naučím vás několik základních úvazů vhodných pro věk vašeho miminka, vysvětlím kdy a jak nosit miminko v šátku..... Úvazy trénujeme tak dlouho, aby jste si v nich byla opravdu jistá.

Ceny:

u vás doma 700,- Kč/osoba, 850,- Kč/2 osoby (Plzeň, tam jde jezdí MHD vnitřní zóna)

u vás doma 900,- Kč/osoba, 1050,- Kč/2 osoby (okolí Plzně)