kurz Nosíme děti v šátcích

Chcete svoje děťátko nosit v šátku? Nevíte jak na to? Přijďte na přednášku. Ráda vám poradím! Povíme si, proč děti v šátcích nosit, jak je nosit, jaké jsou přednosti šátků. Ukážeme si, jak šátky vázat. Naučím vás základní šátkové úvazy. Přijít můžete také již se svým děťátkem. Kurz je zaměřený na těhotné maminky a maminky s dětmi do 8-9 měsíců. V případě, že potřebujete poradit s nošením na zádech, prosím kontaktujte mě a domluvíme si individiuální konzultaci :o)

Kdy: úterý 23.1. a 10.4.2018 od 16-17.45 h

nebo individuální termín dle předchozí domluvy.

Kurz proběhne na adrese: Mezigenerační a dobrovolnické centrum TOTEM, z.s.

Kaznějovská 1517/51, 323 00 Plzeň

                    

Kurzovné: 200,- Kč při platbě 10 dnů předem termínem, poté 250,- Kč

 

S sebou: panenku (plyšáka), šátek, pokud máte. V případě, že nemáte vlastní šátek, prosím zarezervujte si jeho půjčení. Na místě je také možné si šátek zakoupit.

Přihláška


Individuální termíny:

Nehodí se vám termín přednášky a nebo raději preferujete individuální přístup? Domluvte si individuální konzultaci, která bude vedena zcela dle vašich potřeb a potřeb vašeho miminka. Většinou trvá 1,5-2 h. Dle toho, jak miminko spolupracuje a dle vaší zručnosti. Naučím vás několik základních úvazů vhodných pro věk vašeho miminka, vysvětlím kdy a jak nosit miminko v šátku..... Úvazy trénujeme tak dlouho, aby jste si v nich byla opravdu jistá.

Ceny:

u vás doma 700,- Kč/osoba, 850,- Kč/2 osoby (Plzeň, tam jde jezdí MHD vnitřní zóna)

u vás doma 900,- Kč/osoba, 1050,- Kč/2 osoby (okolí Plzně)

 

Ohlasy z přednášek:

Dobrý den,
ještě jednou děkuji já i můj přítel za zajímavou přednášku o vázání dětí do šátku. Zkouška na živo pro mě byla opravdu přínosná. Zjistila jsem, že to není složité a že do toho s určitostí půjdu. Snad z toho naše malá také bude nadšená.

Jana